Valu abaluu piirkonnas 15.01.21 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,mis võib olla selle põhjus et pärast millegi raske asja tõstmist või pikema aja jõu pingutust,hakkab selja ülaosas abaluu piirkond valutama mõnikord

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kirjelduse järgi arvan, et tegemist võib olla ülaselja (keskmise ja alumise trapetslihase) nõrkusega/ koormustaluvuse langusega. Proovi 3 nädala jooksul allolevaid harjutusi, kui seisund paraneb, siis on tulevikus lahendus olemas.

https://www.youtube.com/watch?v=9L1m7jZEHZI

Tervitades,
Priit Ailt