Tere vasakul silmal tekkis järsku , punetis ja kerge paidtetud 23.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere selline mure , et tulin töölt koju ja naine ärkas ja ärgates on vasak silm täiesti punane ja ebameeldiv tunne silmas , ning mulle tundub et silmapealne oleks ka ärritunud ja punasem kui teisel silmal , kas vöib olla tegu silmapöletikuga ja kas silmatilgad aitaks , hetkel kodus HYABAK silmadtilgad.
Lugupidamisega

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Nii algab viiruslik silmapõletik. Need tilgad võivad leevendada vaevusi. Kui vaevus ei lahene 1 päevaga, siis arsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi