Imelik lõhn 20.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, on tulnud ebameeldivat lõhna peenise pea pealt , pereõde rääkis mingit kandidoosi juttu ja käskis klotrimasooliga määrida, see aga eriti ei tundu aitavat. Kas äkki saate soovitada mingit muud käsimüügi kreemi või näiteks neid tablette mida reklaamitakse, mis kohe pidid mõjuma? Meestearstile on väga pikk järjekord ja tasulise eest 120 eur ka maksta ei taha väga.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Mitteärritav seep ja vesi ravib enamus selliseid muresid. Perearst saab korraldada analüüsid ja ravi, vajadusel meestearsti e konsultatsioon. Vastus paari päevaga. Miks oodata ja maksta ?

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi