Surve paremal pool keha 28.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt olen ma kaks päeva järjest tundnud oma paremal pool kõhtu/keha ja natukene ka seljaosas justkui surve tunnet. Pole küll valus, kuid selline ebamugav pinge/surve. Võibolla isegi kopsu piirkonnast ja paremalt poolt ainult.

Mis see olla võiks? Ma olen küll hakanud viimased kaks nädalat aktiivsemalt trenni tegema seoses kaitseväkke minekuga, kuid sellist survelist/rõhulist tunnet pole mul varem olnud ja tegelen spordiga ka aktiivselt.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Oletamine ei ole eetiline, saan soovitada vaid arsti poole pöördumist.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi