4,5 kuuse beebi hingamine 06.09.24 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

4,5 kuune hingeldab , samas minutis hingab 49-55 korda . See algas siis kui rohkem end liigutama hakkas . Magades hingab normaalselt ning kui maha rahuneb siis ka hingab nagu normaalselt . Esimesed kaks kuud olime lastearsti jälgimise all ,kuna veri oli kehva , nüüdseks on veri korras . Siiani arst hingamise kohta midagi öelnud pole .samas laps sööb ilusti ,magab ilusti . Oskab juba enne neljandat kuud seljalt kõhule keerata jne.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Kui oleks kopsu või südamega probleem, siis oleks see juba avastatud. Võite oma murest perearstile rääkida, siis ta vajadusel konsulteerib lastearstiga. Arvan, et muretsemiseks ei ole põhjust.
Heade soovidega ,
Kjulge