Kauem vastu pidada 16.09.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mida peaks tegema või kasutama et vahekorra aja püsiks kauem vastu,et ei tuleks ära 4-5 minutiga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

4-5 minutit on pigem eesti meeste keskmine vahekorra pikkus. Kui eelmäng on korras, siis enamasti pole see ka partnerile mure. Kui siiski ei rahulda, siis tõesti on ka vahekorra pikendamiseks ravimid olemas. Tulge vastuvõtule!