Mis teha ? 25.11.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mõnda aega tunnen ennast vâga kohutavalt , vâsinud peavalu, ei suuda keskenduda , tunnen et kõik kâib ûle jõu et iga vâike asi nõuab palju pigutusi , ei tunne ennast enam oma kehas , unustan tihti âra mis öeldakse või mis olen ise üelnud, kõht on tühi aga hakkates sööma juba ei taha midagi , uni pole ka just kõige parem varem võisin koguaeg ainult magada nüüd aga midagi hâirib mu und ja veel paludki muudki igapâeva elust ? Kas peaksin psûhhiatrei poole pöörduma et âkki põen hoopis depresiooni ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Läbipõlemissündroom - vaja puhata, vaja õppida liigsetest pingetest vabanema. Väike depressioon käib sinna juurde.
vt varasemaid une, ja pingete maandamise soovitusi ja leiad vastused.
Ja siis harjutada.
Igast murest saab üle

Jüri O.-M. Ennet