Peale operatsiooni, üldnarkoosis on ravimi toime kadunud. 05.07.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Peale operatsiooni ravim seroxat 20mg ei toimi. Mul olid paanikahäired mitmeid aastaid ja kui perearsti juurde sellega pöördusin siis kirjutas mulle AD Seroxat 20mg. Aitas väga hästi. Kaks nädalat tagasi oli operatsioon üldnarkoosis. Esimene nädal oli parem isegi olla kui enne operatsiooni. Teisest nädalast on täielik allaminek, paanikahood tugevad. Kõik häired tagasi tulnud.
Kas ma peaksin ravimit muutma või tõstma Seroxati annust? Või see läheb ise mööda sama annusega?

Ette tänades vastuse eest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võib Seroxati annust muuta ja kui see ei toimi, siis vahetada ravimit. Koostöö psühhiaatriga. Proovige Espritali.

Ja minu unustamatu Mantra: Tabletid-ravimid 1/10 ja harjutused, elusihid, hoiakud - 9/10 ravivõimsust.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet