Pole sideme vigastus 29.05.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere sain 23 mai enda parema pole sissepoole loogi jalgpalli mangides. Valu on siia maani ja kondides ka vaike valu.Joosta saan sirgelt aga suunamuutusdega ja pidurtada on valus ja kui palli loon et mida teha et valu ara laheks?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Võimalik, et tegemist on põlve külgmiste sidemete vigastusega, mis paraneb ise aga võtab 3-5 nädalat aega. Senikaua panna valu piirkonda külma ja teha vastavalt võimalusele allolevaid harjutusi. Valu esile kutsuvaid tegevusi mitte teha.

https://www.youtube.com/watch?v=M3jS0VEDqOw&ab

Priit Ailt