Tere juba pikemat aega vasaku käe küünarnukk liigutades valus ja raske kätt sirgeks ajada, ei valuta aga valus liigutada 10.09.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Valulik käsi

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Võimalik, et tegemist on ülekoormussündroomiga, täpsemalt nn tennisisti küünarnukiga. Harjutused ja täpsem info on siin: https://haiglateliit.ee/wp-content/uploads/2015/04/patsiendile_075_lateraalne_epikondliit_ET.pdf.
Kui paremaks nende harjutuste ja soovitustega ei lähe, soovitan pöörduda füsioterapeudi vastuvõtule. Saab probleemi täpsemalt hinnata.

Heade soovidega

Maris Perendi-Treier
Füsioterapeut