silikon rindade paigaldus 06.10.24 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
palju eurodes nüüd silikon rinnad makta võiks? Endal on 75B ja soovik paar suurust suurendada.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kuna rinnasuurendusoperatsioonil kasutatakse vastavalt vajadusele väga erinevaid implantaatide mudeleid ja suurusi ning et nende hinnad on suurtes piirides erinevad, on ka operatsiooni maksumused erinevad. Kui tunnete huvi Clinica hindade vastu, soovitan helistada E - N k. 9.00 - 16.00 tel-l 5147100.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree