Suguhaigus? 18.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mõned päevad tagasi oli mul häbememokkadel sügelus, nüüd on see muutunud veidi valulikuks ja ebamuavaks ning seal oleks justkui pisikesed haavandid.
Kas oskate sellise kirja põhjal öelda, millega tegemist.
Üritasin ka arsti vastuvõtule saada, kuid vastuvõtus väideti, et sügelus pole suur probleem ja vastuvõtu aeg on alles märtsis.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Kindlasti pöörduge märtsis naistearstile, võimalusi on mitmeid alates tupeseeninfektsioonist ja mõelda tuleb ka süüfilise ja genitaalherpese haavandile.
Kliinikut nägemata ei ole võimalik diagnoosi püstitada.