Tere.mul peaks paevad hakkama 7ndal aga hakkas tana hommikul veritsema aga mitte vaga palju,ja enameeldiv lôhn on tekkinud nagu kalahais,aga partner on ikka sama minul olnud ja tekkinud mingi suur muna et kui vahekorras olen siis mees tunneb seda 30.05.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kirjutasin

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere kui teil kalahais, siis tegemist bakteriaalse vaginoosiga, mis on tupe mikrofloora muutus. Partneri poolt tuntav muna tupes on suure tõenäosusega emakael või siis tõesti on nt tupetampoon jäänud kogemata tuppe. Soovitan pöörduda günekoloogile.DRKadastik