Vastus 08.08.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kaelas meeletud valud ja kätes ööd magamatta MRT-uuring lülisamba kaelaosast: C4/5 ja C5/6 vahemikes osteofüütidega piiratud protrusioonid, mis olulist survet duurkaotile/ juuretaskutele siiksi ei põhjusta Kaelalordoos asendunud küfoosiga Muus osas vahemikud olulise leiuta, prolapse/protrusioone ei leiaSeljaaju signaal normipärane. Fassett-liigestes degeneratiivsed muutused.ET EESTI KEELES ARU SAADA MIS ÕIGEMINI SEAL VIGA ON MIS NII VALU TEEB

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Toodud MRT uuringu leid tihti olulisi valusid ei põhjusta. Tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika