Pregabaliin 600mg päevas ja Sertaliin (?mg?) 26.07.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on punnid üle keha, mul on peamiselt kõik kõrvalnähud mis ma lugesin internetist kuid pole arstile rääkinud ausalt kõike, Kai Konsapile, olen siiani Merimetsas ja olen kuritarvitanud ka pregabaliini, enam küll mitt, kui Lyricat ei võta siis on külm olla soe, vaheldumisi, paha olla, raske olla, kui pole võtnud 24H tunni jooksul, unehäired, urineerimishäired, hingamisraskused, suu tõmblemine, sülje kontrollimatu neelamine, aktiivne, õnne tunne, ei suuda pigal püsida, oksendamine, nahasügelus, seljal, käel ja näol juba armid punnidest, söögiisu vähenemine, te teate mu ajalugu, Meelis L. Olen et 10 aastat erinevad rohud peal olnud pluss narkootikumid sealt tulnud lööbed nahale ja hingamisraskused kuigi mul olevat väiksest peale olnud ATH sümptomiga käitumis mustrid, kuid aastal 1997-2005-2007-8, polnud ATH ravi eestis, vähemalt mulle ei pakutud kuigi psüholoogid ja teised näiteks Katrin Orav vist oli(Sensus) ütles mu emale kohe et mul on ATH aga test vaja teha, paldiski maante pole mulle seda teinud kuigi Chris Raak lubas teha seda 2024 Aprillis, ei tehtud. Ainuke hea ravi mu elus on olnud minu jaoks Amfetamiiin, arsti need valed ravimid on mu elu teinud põrguks, kuhu pôörduma pean kui paldiski mntl abi ei saa? Ja Piret Tolk ütles mulle 2019 et tee parem meie narkot kui seda tänava jama ehk (arsti ravimid parem narko) ja mul ongi suukinni pidamatus, käitumishäire, ainuke vastus mis ma sain paldiski mnt arstidelt ka
Healt arstilt Kallasalult et mul on olnud halb kasvatus, kuigi mu ema on on kaine ja hea ema olnud, puhas modu, hea toit, reisid välismaal, naerud, elu enne rohte ja alkohooli oli ilus ja lõbus(narko ka jama), tahan saada elada täielikult ilma ravimiteta, kes on arat kes saab kubada endale seda vastutust et test teha ja kui pole ATH siis kas saaks äkki elada ilma ravimiteta, ise olen vastutan et ei tarbi narkot ega alkohooli, kunagi ka tubakas ilma, ainult Seks 😂

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö psühhiaater Kai Konsapiga ja siis tulevad ka muutused, tervenemne, psüühika Ja keha tervenemine.

Koostöö tagab tlemuse.
Jüri O.-M. Ennet.