arst kirjutas välja kventiax 400 mg une vastu kas on see ok 200 mg jäi väheks 28.07.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kas kventiax 400mg on ohtu see pidi päevast meeleolu ka parandama

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õige annuse annab praktika, kasutatud ravimi annus, mis normaalswlt toimib. Annusega "mängides" kasutada suhtelislt tagasihoidlikke raviannuse muutmise.
Proovige annust muutes.
Ravim on vaid 1/10 võimalustest tervist parandada, 9/10 (harjutused) võimalused on kindlasti vajalikud.
Rõõmsat harjutamist.

Jüri O.-M. Ennet