Zopitini ja mirtastad 29.07.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas nende ravimite koos tarvitamine tervisele kuidagi ohtlik pole

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esimene ravim on unerohi, teine on antidepressant, rahusti, und soodustav. Kui raviarst kirjutas, et mõlemaid koos tarvitada, siis see sobib. koos tarvitamiseks.
Eluviisi ja elu eesmärgid korrigeerida, midagi peab ju muutuma. Et asi paremaks läheks on midagi olulist vaja muuta. Ja harjutamine.

Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet