Düsleksia diagnoosimine 23.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Ei oska kusagilt otsida infot täiskasvanu eas düsleksi hindamise või diagnoosimise kohta eestis, ehk oskate nõu anda, kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Loete, saate loetust aru, räägite ja suhtlete - siis ju kõik korras.
Düsleksia probleemiga tegelevad neuroloogid (kui on neuroloogilised haigused, peaajuinfarktijärgsed seisundid jms.) ja psühhiaatrid - kui on psühholoogilise arenguhäirega tegemist.
Kui kaebused, siis arst ütleb, et milles probleem!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet