vasakus keha pooles imelik tunne, eriti puhkeasendis 18.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mu vasak keha pool on pidevalt teistsuguse tundega, kui parem. Esineb ka valusid vasakus rindkeres aeg-ajalt. Olen 5a tegelenud aktiivselt spordiga. Kas on põhjust muretsemiseks? Vasak käsi ning jalg annavad tunda ka mingi aja tagant. Mul on diagnoositud ärevushäired ning depressioon. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Teadmatus süvendab nii ärevust kui depressiooni. Kui probleem on häiriv tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain pajos
Neurodiagnostika