Vasakul poolel veidrad tunded 23.10.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen viimased nädalaga tundnud vasakus keha pooles sellist imelikku tunnet nagu vahepeal sügeleks õrnalt tormiks ja siia sellised külmavärina tunded aga ainult ühel pool kehas.Mul oli kunagi ka selline asi aga see läks ise mööda.Kas tegemist võib olla närviprobleemiga?
Hiljuti on tehtud uuringud EKG ja üldised vereproovid kõik oli nagu korras.
Ise olen naine ja peatselt saan 32.see imelik runne lööb täiesti labakätte välja vahepeal aga on ka kaela ja rangluu piirkonnas.Õlga venitades tunnen ka valu kohati.Ma ise olen massöör ja teen ka teist tööd.Kuid teine töö ei ole füüsiline pigem.
Kas oskate anda mingisugust nõu miks just vasakul ehk ühe keha poole peal on selline veider tunne ja mida saaks teha et see kiiremini ära kaoks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui vasak kehapool tähendab nii vasaku näopoolt, kätt ja jalga oleks vajalikud lisauuringud ja tuleks pöörduda EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika