Lööve nahal 06.09.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Mõned päevad tagasi tekkis jalgadel selline lööve. See algas ühest väiksest kohast ja nüüdseks on laienenud mõlemale jalale. Lööve asub kintsude siseküljel ja all, mujal kehal mitte. Paistab järjest levivat siiski ka säärteni.
Tavapärasest midagi erilist pole elustiilis muutnud, kui ainult et ostsin uued püksid. Kas see võib olla allergiline reaktsioon?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole võimalik Teie kirjale anda sisulist ja edasiviivat vastust. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema mõtleb Teie probleemid arstlikult läbi , teostab läbivaatuse, korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid ja koos leiate lahendused. Alati kõik ei õnnestu esimesel korral ja kiirelt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi