Süst 11.09.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Laps sai 10 ndal süsti. Sai 1 aastase oma. Kas võib olla et järgneval päeval võib olla palavik ja uimane olek ? Samal päeval,kui süsti sai möödus öö ilusti ja viga polnud midagi. Aga kas järgneval päeval võib midagi välja ka lüüa

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, 1-2 päeva peale vaktsineerimist võib esineda kerge palavik ja haiglus. Täpsemalt Teie perearstilt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi