Kukekannus ja kõõlustepõlendik . Hüppeliigese juures. 10.07.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Mida teha ei saa kõndida nii valus on konsa all ja parem jalg oli paistes hüppeliigesest.
Ja ei kannata astuda.
Selline tunne on nagu konsa taga kõõlused oleks nõrgad.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on Teie antud info veidi ebatäpne, et midagi konkreetset soovitada. Teid on mitmed arstid ravinud, alati ei õnnestu kohe saada hea tulemus, tähtis on koostöö ja järjepidevus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi