Imelik on pepu augu juures 26.08.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Eile tundsin,et imelik punn on pepu augu juures kui käega katsusin,käega katsudes valus ei ole ja verd ka ei tule.,googeldasin ja sain nagu aru,et tegemist on hemoroidiga,kas tõesti on tegemist hemoroidiga?aitäh kui aega leiate selle vastamiseks.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole võimalik Teie kirjale anda sisulist ja edasiviivat vastust. Saan soovitada koostööd oma perearstiga, tema mõtleb Teie probleemid arstlikult läbi , teostab läbivaatuse, korraldab põhjendatud uuringud ja konsultatsioonid ja koos leiate lahendused. Alati kõik ei õnnestu esimesel korral ja kiirelt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi