Peetumine ja päevad 19.07.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline mure , et mul oli nüüd teist korda raseduse peetumine . Ise peetus, hakkas verejooks ja hcg langes. Rasedus oli 5+4. Aga selles verejooksust on nüüd möödas 2nädalalt ja menses pole ikka hakanud.
Kas ma peaksin muretsema?
Mul on ka 29.dal naistearsti aeg .

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 22-aastane

Eriti muretsema ei peaks. Tehke apteegi rasedusteste hommikusest uriinist üks kord nädalas, kuni saate naistearsti vastuvõtule. Kui peetunud ja iseeneslikult katkenuid raseduste arv hakkab korduma, siis selle teemaga täpsemalt tegelnud eriarst-naistearst on professor Kristiina Rull. Kasutades otsingut tema nimega saate tutvuda paljude artiklitega raseduste katkemiste kohta ja rohkem teavet.
Olete noor, kõik läheb hästi. Alati võite tulla vastuvõtule Piritale.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7