Opi.järgne vaevus 07.06.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere eile juhtus tööl õnnetus ja sain haava..nüüd. 2sõrme tuimad ja kui liigutan v läheb kuhugi vastu siis saavad need sõrmed just kui elektrit ...kas see on norm.v mida teha

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ükski trauma ei ole normaalne. Haavaga on alati võimalus, et viga on saanud ka mõned närvikiud. Osaliselt võib aja jooksul tundlikkus taastuda, kuid alati ei pruugi. Sõrmede tasemel närvide taastamine pole võimalik.