Rangluu-rinnaku liiduse põletik?nihestus? 28.05.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Võis juhtuda ettevaatamatu venitusharjutusega kaks kuud tagasi.kohe ei tundnud muud kui nagu oleks käsi pikemaks veninud.valu järgmisest hommikust.olen kasutanud diclaci,ootasin iseenest paranemist.nädal tagasi ühe ebamäärase kummardava liigutuse juures lõi terav tugev valu rinnakuluusse.nüüdseks veidi turses ja punetav

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Antud probleemiga ongi ravi enamasti konservatiivne. Valuravi välispidise määrimisega/ valuplaastrid või suukaudne tabletidega. Lisaks külmaravi (jääkott) valupiirkonda. Piirkonna koormustaluvust võib ehk pisut tõsta läbi toetava teipimise aga seda peab proovima, kas annab efekti.

Tervitades,
Priit Ailt