vedelik küünarnukis 29.05.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

mätsis kukkusin ja lõin küünarnuki. paari kuuga kadus valu ja paistetus nüüd maikuus avastasin, et küünarnukki on kogunenud vedelik-pehme "pall". valu ei ole. millega määrida, kompressi teha, mida sisse võtta?
Tänades,

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Üldiselt on raviks rahu, külm ja valu-põletikuvastased ravimid. Võib aidata ka ultraheliteraapia. Ravimite osas palun konsulteerige oma perearstiga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut