Kui vasaku jala ylapoole lööb meeletu valu kui votan burana sisse siis aitab aga kui kui ärkan siis jälle sama valu 28.08.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

vasaku jala ylapoole lööb selline valu et vaevu saan voodist yles aga kui burana 600 votan sisse siis saan kondida,aga hommikul sama

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Soovitan valusat piirkonda venitada ja jätkata valuraviga kuni 5 päeva, kui seejärel pole paremaks läinud, siis pöörduge perearsti poole.

Priit Ailt