Üks kōrv suurem Kui teine, kas oleks vōimalik ka suurem Väiksemaks lõigata? 06.07.24 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Sooviks uurida kōrvade iluoperatsiooni kohta? Kas on vōimalik suurem kōrv samasuguseks saada nagu väiksem kōrv? Tundub, et see väiksem on ka rohkem peadligi Kui suurem. Ja Kui palju selline operatsioon maksta vōiks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kõrvade väliskuju korrigeerimine on tõesti plastilise esteetilise kirurgia teema. Soovitan Internetist uurida, millise plastika-kirurgia kliiniku kirurgid selliseid operatsioone teevad ( Clinica´s ei tehta ) Siis saate uurida ka tasumise võimaluste kohta. Lugupidamisega, dr. Peep Pree