veritsus 01.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

hommikul ärgates leidsin et sugutist on tulnud värskelt tilgake verd- lina peal oli näha. suguti oli ärgates jäigastunud ja pisut hiljem tuli sealt veel tilgake verd. vahekorras eelnevalt polnud olnud.

sama asi kordus veelkorra. vahete-vahel on tunda ka ebameeldivat tunnet nagu tahaks urineerida ja nagu ei taha ka- otsast kipitab lihtsalt. samas eriti tihti kusel käima ei pea ja minu meelest peale käimist ei tilgu ka. on ka tekkinud mingi näsa suguti ava kõrvale. püsivaid vaevusi aga rohkem pole.

asi tegelikult päris ehmatas- mis see olla võiks ja mida teha?
ise olen 35 aastane.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus viitab kondüloomile (näsa). Kindlasti peaks teid uurima ka teiste suguhaiguste ja ehk ka eesnäärme põletiku suhtes. Soovitan kindlasti vastuvõtule tulla. Mida kiiremini ravi saate, seda parem on tulemus. Optimaalse uuringute skeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab