Probleem? 28.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

On selline probleem(?), et kui peenis on kõvastunud, siis ei tule peenise pea naha alt välja. Kui ise tõmban naha üle, siis äärtest on väga tundlik (kui katsuda on valus) aga otsast annab vabalt katsuda.

Nii peabki olema?
Pean ise venitama nahka et üle tuleks?

Vanus: 16

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peab venitama jah. Küll ajaga esmane ülemäärane tundlikus ära kaob. Kui probleem ise laheneda ei taha, siis soovitan külastada lähimat noorte nõustamise kabinetti.
Edu soovides
Margus Punab