mure? 11.03.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere! Ma olen maganud tüdrukuga üle kuue korra..(suht lühikese perioodi vältel) ning kõik korrad tuli seemnepurse alla minuti...kas peaksin muret tundma või võib asi olla selles et olen vähe teinud seda??...olen ka masturbeerinud ning sis on ka üldiselt kiiresti lahti läinud...mida mõelda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keskmine vahekorra pikkus peale peenise tuppeviimist on eesti meestel 3-4 minutit. Enamasti peale esimese tungi ja tormi möödimist ja kehalist kohanemist seemnepurske aeg pikeneb. Kui ikka oma seksieluga rahule ei jää, siis tasub nõu pidada noormeeste nõustajaga või siis meestearstiga. Autode ja koledate asjade peale sexi ajal mõelda ei soovita...
Edu soovides
Margus Punab