Eesnahk tuleb liiga alla ja on paistes. 23.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sooviksin teada kas see on normaalne kui eesnahk tuleb liiga alla? Üle sugutipea tuleb siis on natuke valus ja siis tuleb alla välja eesnahk tõmmates. Eesnahk paistes on paistes. Kas see võib olla probleem et sugutipea on liiga suur ja jäme.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga inimene on loodud omamoodi. Kirjelduse alusel tundub, et eesnahk võib olla pisut kitsas. See probleem on kenasti korrigeeritav. Vajadusel pöörduge meestearsti vastuvõtule. Pildi alusel on kõik korras.