Kus saab teha HPV testi? 03.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kus kohas saan ma HPV testi teha ja kas see maksab? Pole kordagi oma elus seksuaalvahekorras olnud kuid eesnahal on imelikumad kogumid. Varem ei arvanud ma neist midagi, kuna ei teadnud mis üldse on kuid hiljuti sain koolis HPV vaktsiini ja hakkasin uurima ning leidsin googlist väga sarnased pildid.
Neid ole palju ja neid leidub ainult eesnaha lõpu juurest

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan nõu pidada perearstiga, kes täpsustab leidu, eristab normi ja haigust ning määrab edasise käsitluse.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi