Kerge valu kusiti otsas urineerimisel ja kerge veri uriinis. 03.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Paar päeva tagasi, peale seemnepurset tundsin järgmisel päeval kusiti piirkonnas urineerimisel kerget valu-kipitus tunnet.
Täna aga märkasin paari punakat tilka ja tundub et uriinis on veidi verd.
Mul on juba ka mitu aastat keskmisest näidust kõrgem põletiku näit organisimis, olen korduvalt käinud ka meestearsti juures analüüse andmas (Tartu Meestekliinik Tallinnas).
Aastaid tagasi määrati ka selle vastu ravimikuur peale mida valulikkuse tunne (peenise juure ja reie vahelsies piirkonnas) taandus.
Paraku mõned aastad tagasi see valulikkuse tunne taas naases kuid kuna see kordub oluliselt harvemini kui varasemalt, ei ole ma nüüd teste tegemas käinud.
Olen kunagi väga ammu ka põdenud 20-dates eluaastates suguhaigust (kahjuks enam ei mäleta millega täpsemalt oli tegu aga minuteada see õnnestus välja ravida tookord.
Mul on kindel partner kellega olen nüüdseks elanud koos 4 aastat ja minule teadaolevalt on ta käinud konrollis ja temal ei ole suguhaigust avastatud ja mina ei ole ka nö mujal külas käinud. Meie suguelu ei ole regulaarne, paar x kuus, teinekord ka harvem kuna tal puudub huvi seksi vastu.
Kas Te palun oskate hinnata millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Oletamine läheb väga pikaks. Saan soovitada perearsti külastust, läbivaatus, põhianalüüsid, edasine käsitlus koostöö vajadusel kitsama erialade spetsialistidega, uroloog, androloog jt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi