Imelik lillakas asi 29.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Jalgevahele munakotist allpool, ehk siis päraku ja munandite vahele tekkis selline lillakas asi, ei ole valus ega midagi, täna hommikul dushiall avastasin end pestes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks selle kvaliteediga pildi alusel midagi mõistlikku öelda ei oska. Vajalik oleks ikkagi läbivaatus. Soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule!