Ebamugavus ja valu munadites 30.07.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Nädal aega tagasi tundsin masturbeerides ebamugavust ja valu. Peale positsiooni vahetamist see natuke leevenes, kuid seemnepurske ajal tundsin torget vasakus munandis. Nüüd mul on peaaegu pidev ebamugavus ja tuim või vahest isegi torkav valu munandites (peamiselt vasakus). Vahest ka ebamugavus vaagnapiirkonnas ja pinge vasaku jala reies. Paistetust ega muhke ei näe.

3–4 aastat tagasi oli mul torkav valu vasakus munandis, aga ainult masturbeerimise ajal. See läks ära peale pikka pausi.

Praegu ootan perearsti vastuvõttu, et saada saatekirja. Mis võiks probleem olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuseid võib olla palu erinevaid. Närviärritused, põletik suguteedes, suguteede osaline ummistumine jne. Perearst saab vast esmase ravi määrata. Korralikud uuringud on siin vajalikud!