seenhaigus? 02.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere

Mu mehel on varvaste vahel kärnataoline moodustis, algul arvasime, et varbad on lihtsalt ära haudunud, ravisime jalakreemi ja ühe süütu salviga, kuid kärnad ei kao. Kõigepealt tekkisid punetavad laigud, mis nüüd on õrna kollaka kärnaga kaetud.

Millega võiks tegemist olla ning kuidas ravida?

Vastuse eest ette tänades,
Jane

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teie kirjelduse alusel kahjuks diagnoosi panna ei saa. Soovitan vastuvõtule tulla.