Punnid 05.06.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mul on tupe peale tekkinud punnid. Eile raseerides tõmbasin katki ja verd tuli korralikult, need on olnud kuskil 1-2 kuud. Punnid ei sügele, ei ole valusad, ei puneta. Mis need vōiksid olla? Lisan juurde kui vajalik, et olen rase 5 kuud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 18-aastane

Foto järgi võiks oletada, et tegemist on: Teaduslik nimi: Molluscum contagiosum virus ehk siis eesti keeles Nakkuslikud molluskid.
Soovitan pöörduda nahaarstile-dermatoloogile. Kiiresti saate Erahaigla Fertilitas kesklinna osakonda Kaupmehe tn 4 dr Ama Lehtmets, telefon registratuuris 660 4072.
Lisainfo derma.ee http://www.derma.ee/articles.php?id=136

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid