Ebamugavus 16.05.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, arst kinnitas eelmise kuu alguses, et on tupe pärmseen ja see kuu tuli jälle. Võtsin käsimüügi flukonasooli 7 ja 14 mai. Tänaseks on olukord selline, et pissil käies õrnalt tulitab veel , voolus tundub tavalisem ja kõige rohkem häirib see, et tuppe on nagu rohkem tunda kui tavaliselt just ringi liikudes. Arvasin, et on paistes aga samas näpuga katsudes ei tunne küll. Ka mehe arvates on kõik seal nii nagu enne. Milles võiks probleem olla?
Lisan ka, et beebipille ega mingeid ravimeid muidu ei tarvita.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 26-aastane

Tupe seeninfektsioon on sagedasim, mis eelkõige on seotud elustiiliga. Seetõttu kaebuste leevendamiseks on käsimüügis mitmed tooted:
https://shop.hoiamed.ee/tootekategooria/vaginaalne-infektsioon/
Dermoxen vaginaalse infektsiooni komplekt
Lisaks ostke kreem Imazol Plus, flukonasool kapsleid 150mg kasutage suu kaudu üks kord nädalas nii kaua, kui kaebused püsivad.
Perearstil kontrollige hemoglobiin, ferritiin, glükoos või otse SynLabis. Alati võite tulla reaalsele vastuvõtule Piritale. Kuni 26 saate abi ja nõustamist noorte nõustamise keskustes.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistrattuur.ee 24/7