Kuidas saada Elocon salvi kordusretsepti?Kunagi dr.Maris Kolk kirjutas seda mulle. 03.07.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Elan Tõrvas ja raske liikumispuudega, ei pääse arsti juurde

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teile saab retsepti väljastada ka teie perearst. Kui te ei ole pikalt Eloconi kasutanud, siis ajas kaebused ning tupe naha-limaskestade atroofia süveneb. Parem oleks kasutada DERMOVATE kreemi. Esimesel nädalal igal õhtul, teisel nädalal üle õhtu ja edasi regulaarselt 2 korda nädalas. See on elukestev paikne ravi.