Imelikud tuksed kõhus hommikuti ja õhtuti 27.08.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Nimelt selline probleem , et paar nädalat tagasi algasid vasakul pool alakôhus imelikud tuksumised . Rasedustesti on tehtud kaks korda 24 ndast juulist kuni tànaseni . Kas tasub muretseda vòi tegu ülepingega?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Teadmata, kas teil on menstruaaltsûkkel regulaarne. Kui tsûkkel korras, siis ju rasedust olla ei saa. Tuksed vöivad olla pigem sooltepoolt, mida niii tajute. Voimalik, et vàga soovite rasestuda, siis ka hakatakse tundma erinevaid seisundeid. Dr Kadastik