BioBlocki kasutamine raseduse ajal 28.08.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Palun öelge, kas on teada infot, et käsimüügiravimis - BioBlock on aineid mis võiksid rasedatele vastunäidustatud olla?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Seda võib raseduse ajal kasutada, samuti võite ennast covidi suhtes igal ajal vaktsineerida, kui eelmisest doosist on üle 6 kuu möödas.