Teravad äkk valud üle keha eriti vasakule küljele südamest alla poole 07.07.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Mul on viimased kuud löönud äkilised valud tervele kehale. Vahest on nii valu, et nahka ei saa puudutada jalgadel. Eriti lööb ka valu vasakult küljelt jalalabani vahest reieni. Pidevad äkk valud mis ehmatavad mind sest see tuleb nagu nõelaga keegi torkaks eriti lööb see vasakule küljele südame lähedale. Hingata valus ei ole.

Paar päeva tagasi tõusin pöiale äkki lõi valu jalga ja oli tunne nagu rebenes miskit. Jalalabale tuli punane laik veresoone peale. Samuti tekib meeletult palju krampe säärede, jalatallale, reiele.
Aga need külje valud on kohutavad ja ei oska miskit teha enam.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb minna perearsti vastuvõtule kes teeb vajalikud analüüsid, uuringud ja suunab vajadusel eriarstile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika