Peavalu otsa ees 16.07.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Millest võivad olla tingitud max. 5 sekundit peavalu otsa ees kui pea küljel. Mõni kord on ülepäeviti,mõnikord jääb mitu kuud vahet. Vahel ka imelik tunne/pigistab otsa ees.kunagi valuvaigistit vaja pole,kuna läheb kiiresti üle.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseid võib olla mitu alates migreenist kuni kuklanärvi neuralgiani. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika