Kanna valu 03.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on päris tugev kanna valu. Kannad on külgedelt ka vahel paistes. Kukekannust mul pole, röntgen ei näidanud. Perearst ütles, et on kandadel põrutus ja selle paranemine võtab kaua aega. Pean ka kerge lampjalgsuse tõttu eritaldasid kandma. Aga see valu ei lähe üldse üle, hommikuti ja öösiti ma ei saa käiagi. Vaevu päkkadel.
Kas peaksin eri arsti poole pöörduma või pean ära kannatama, kuni ise mööda läheb?
Mis sellist valu võib põhjustada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ise see niipea ei möödu. Tuleb pöörduda ortopeedi või labajalakirurgi poole.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika