Hoovalud näo vaskul pool,alalòua piirkonnas,kuid kiirguvad ka kòrva ja pòsele.Päeva jooksul on ka valuvabu perioode,olen aru saanud et soojus leevendab veidi.Valud on kestnud 3 päeva. 04.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nagu öeldud,tugevad hootised valud alalòua piirkonnas,mis kiirguvad kòrva ,pòsele.Tegemist on vasaku näopoolega.Olen aru saanud et soojus toimib,valu väheneb.Olen vòtnud Paracetamoli tablette,mis veidi
valu leevendavad.Turseid ei ole ja pòske puudutades valuaistingut ei teki.Umbes 5 aastat tagasi oli tegemist kolmiknärvi pòletikuga,ja raviks sain vist Allopurinoli.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu alalõuas, põses ja kõrvas esinevad paljude eri põhjuste korral. Kui valud püsivad alustage hambaarsti visiidist.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika