Roospõletik 10.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Perearst diagnoosis mul jalal roospõletiku.Kirjutas salvi Sulfargin.Määrisin sellega kordi,ei aidanud midagi.Käisin uuesti perearsti vastuvõtul,pereõde ütles,et kreemitage jalgu.Antibiootikumi perearst ei kirjutanud,vaid kirjutas valuvaigisteid Pregabalin Zentiva 150g.Ise olen määrinud Tsink salviga,mis vähegi leevendab põletus tunnet,aga valu ja tugev paistetus on jalas.Mis võiks leevendada.Aitäh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selle probleemiga tuleb uuesti külastada perearsti kes muudab ravi , Võite pöörduda ka nahaarsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika