Kaela Mrt Vastus 24.09.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

12.08.2024 08:25 - LEHT, MEELIS - D04445 - E340 - radioloogia Magnetresonantstomograafia Lülisamba kaelaosa magnettomograafia natiivis Teostatud: 09.08.2024 13:41 Tellimuse vastus nr: 24-327326-1 Saatediagnoos M47.22 - Muu spondüloos radikulopaatiaga kaelapiirkonnas T1, T2, T2FS kujutised lülisamba kaelaosast. Spinaalkanal, närvijuuremulgud kaelaosas vabad, diskiekstrusioone, olulisi ahenemisi/defromatsioone ei esine. Patoloogiliseks peetavat signaali seljaajus, lülisambas ei esine.

Kuklas pidev surumis tunne.Kael ragiseb keerutades mingis asendis päris hea..Selline tunne nagu raud käiks vastu rauda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildi vastus kirjeldab normaalset , eakohast leidu kaelalülides, nendevahelistes diskides ja liigestes. Kaela ragin viitab vähesele kaelalülide liigutamisele mis tekitab ebatasasusi liigespindadel. Aitab järjekindel ravivõimlemine.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika